Bezpieczny wypoczynek w Willi Hamernik.

Zgodnie z obostrzeniami wynikajacymi z pandemi nasz ośrodek przestrzega zaleceń oraz podejmuje starania, aby zapewnić bezpieczny wypoczynek dla naszych Gości. Bliżej sezonu umieszczone zostaną na stronie informacje odnośnie wytycznych państwowych dotyczacych usług hotelarskich. 

Bon Turystyczny w Willi HAMERNIK

U nas zrealizują Państwo BON TURYSTYCZNY. Zapraszamy!

Bezpieczny wypoczynek w Tyliczu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Sączu stwierdził na dzień 23.06.2020 brak zachorowań w Tyliczu na Covid 19.

Zakończenie sezonu zimowego 2019/2020

Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy w minionym sezonie zimowym skorzystali z oferty Willi Hamernik. I tym razem pogoda dopisała, warunki narciarskie były super :)

 Do zobaczenia za rok!

                                                                                    Gospodarze

Wizyta w młynie w Starym Sączu

W ramach przygotowania do sezonu, zaopatrzyliśmy się w mąkę ze świeżo zmielonego ziarna. Bęą z niej nasze pyszne wypieki i nie tylko...

Altana ogrodowa już gotowa :)

 Zapraszamy na wypoczynek letni!

 

Narty od listopada? Tylko w Tyliczu!

Ruszyła pierwsza stacja narciarska  w Tyliczu, a my zapraszamy na aktywny wypoczynek w okresie ferii zimowych! Sprawdź terminy wolnych pokoi: tel 504641202 lub napisz biuro@hamernik-pokoje.pl

 

 

 

II miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne.

9.09.2017 podczas Agropromocji w Nawojowej, nasz agropensjonat zajął II miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w roku 2017. Dziękujemy organizatorom i cieszymy się z uznania  i wyróżnienia Willi Hamernik Tyliczu!

Od lat organizowana przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego  -wystawa AGROPOROMOCJA, jest największym wydarzeniem plenerowym branży rolniczej w Małopolsce. Głównym celem wystawy jest promocja najlepszych produktów i firm sfery agrobiznesu, ułatwienie kontaktów biznesowych między rolnikami a przedsiębiorcami, a także przedstawienie dorobku gospodarczego oraz dziedzictwa kulturowego i kulinarnego małopolskiej wsi, w tym szczególnie produktu regionalnego, rękodzieła i folkloru.