1. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Rezerwacji wstępnej należy dokonać telefonicznie lub mailowo, w wiadomości email prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego, ze względu na koronawirusa usprawni to szybki kontakt  z Państwem.
2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 20% wartości planowanego pobytu. Wpłaty prosimy dokonać w ustalonym przez Gospodarza terminie. Brak potwierdzenia wpłaty w w/w terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Jeżeli wpłaty dokonuje sie w piątek lub kolejne dni weekendu, prosimy o przesłanie drogą mailową potwierdzenia polecenia przelewu. 
3. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie następujących informacji: termin pobytu, imię i nazwisko, jeżeli rachunek bankowy figuruje na nazwisko inne niż podane w rezerwacji.   
4. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w zarezerwowanym przez Państwa terminie lub wyjazdu wcześniej z przyczyn od nas niezależnych, zadatek nie podlega zwrotowi i należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie. Jeżeli pokój zajmie sie w tym terminie lub na kilka dni, wtedy zwracamy całość lub część zadatku. Ze względu na pandemię koronawirusa, gdyby rodzina nie mogła dojechać, będziemy starać się zmienić termin pobytu. 
5. Zadatek na rezerwację jest bezzwrotny w sytuacji, gdy Gość po przyjeździe na miejsce stwierdzi, że warunki lokalowe nie odpowiadają jego oczekiwaniom. Na stronie internetowej zamieszczone są zdjęcia pokoi. W przypadku wątpliwości Gość może poprosić o dodatkowe informacje na temat pokoju, w którym ma zostać zakwaterowany.
6. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza jednocześnie akceptację warunków niniejszego regulaminu oraz regulaminu obiektu.
7. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna (w wysokości 2,30 zł.) pobierana jest w dniu przyjazdu lub w dniu następnym . Prosimy o dotrzymanie tego terminu.


Zobacz także Regulamin Willi Hamernik.