1. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Rezerwacji wstępnej należy dokonać telefonicznie lub mailowo, w wiadomości email prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego. 
2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% od wyliczonej kwoty. Wpłaty prosimy dokonać w ciągu 2 dni. Brak potwierdzenia wpłaty w w/w terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Jeżeli wpłaty dokonuje sie w piątek lub kolejne dni weekendu, prosimy o przesłanie drogą mailową potwierdzenia polecenia przelewu. 
3. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie następujących informacji: termin pobytu, imię i nazwisko, jeżeli rachunek bankowy figuruje na nazwisko inne niż podane w rezerwacji.   
4. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w zarezerwowanym przez Państwa terminie lub wyjazdu wcześniej z przyczyn od nas niezależnych, zadatek nie podlega zwrotowi zgodnie z Art. 394 Kodeksu Cywilnego, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie. Jeżeli zwolni się inny,dogodny termin dla Goscia w danym sezonie, zostanie o tym poinformowany.

5. Zadatek na rezerwację jest bezzwrotny w sytuacji, gdy Gość po przyjeździe na miejsce stwierdzi, że warunki lokalowe nie odpowiadają jego oczekiwaniom. Na stronie internetowej zamieszczone są zdjęcia pokoi. W przypadku wątpliwości Gość może poprosić o dodatkowe informacje na temat pokoju, w którym ma zostać zakwaterowany.
6. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza jednocześnie akceptację warunków niniejszego regulaminu oraz regulaminu obiektu.
7. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna (w wysokości 3 zł.) pobierana jest w dniu przyjazdu lub w dniu następnym . Prosimy o dotrzymanie tego terminu.


Zobacz także Regulamin Willi Hamernik.