Nocleg w Tyliczu | Tylicz agroturystyka


Witamy na oficjalnej stronie Willi Hamernik!

Znajdziecie tutaj Państwo wszystkie aktualne informacje na temat naszej działalności i nie tylko...

Oferujemy dla naszych gości noclegi w bliskości z naturą w urokliwej miejscowości Tylicz.

Marzy Ci się odpoczynek z daleko od zgiełku miasta? Marzysz o tym, by poczytać książkę przy śpiewie ptaków? Czy może z chęcią posiedzisz razem z rodziną na altanie przy grillu? Jeśli szukasz spokojnego, oddalonego od miasta miejsca, gdzie prym wiedzie natura, dobrze trafiłeś. Tutaj zasmakujesz wszystkich tych dobrych rzeczy, które oferuje nasz ekosystem. To też wspaniałe miejsce dla osób z dziećmi, więc jeśli szukasz lokalizacji, gdzie możesz odpocząć wraz z maluchami, to właśnie znalazłeś idealną propozycję, jaką są nasze noclegi w górach. W miejscowości Tylicz, kwatery to niezapomniane wrażenia, obcowanie z naturą i ekologiczne pyszności przygotowane przez właścicieli, pochodzące prosto od lokalnych, małych przetwórców.

Zasmakuj regionalnych specjałów w agroturystyce w Tyliczu

Tylicz to miejsce z historią. Już w latach 70. i 80. gościli tu liczni turyści, harcerze i miłośnicy Beskidu Sądeckiego. Jako jedyna z nielicznych w miejscowości Tylicz funkcjonowała wtedy stołówka, która słynęła z przepysznych domowych posiłków i dań obiadowych, przygotowywanych zgodnie z recepturami kuchni staropolskiej. Oczywiście, nadal możecie spróbować serwowanych przez nas pyszności. Dla gości naszej willi przygotowujemy śniadania w formie bufetu i obiadokolacje, bazując na regionalnych produktach, własnych upraw, swojskich jajach, mleku i nabiale od Pani Grażyny z pobliskiej Muszynki, a do dań mącznych t.j. pierogi, naleśniki oraz pieczenia ciast, chleba i drożdżówek, wykorzystujemy świeżą mąkę prosto z Młyna w Starym Sączu. Także mięso i wyroby wędliniarskie pozyskujemy od lokalnych, małych przetwórców, aby były wolne od zbędnych konserwantów. W sezonie owocowo-warzywnym robimy kompoty, kisimy ogórki i kapustę, buraki, przyrządzamy własne marynaty oraz smalec domowy na szwedzki stół. Dzięki temu naszym gościom w agroturystyce w Tyliczu serwujemy jakościowy, wolny od konserwantów pyszny produkt. To, co przygotujemy na deser zależy od sezonu - ciasta i inne słodkości podajemy zawsze z owocami, w które aktualnie obrodziła natura. Na śniadanie w obiekcie możesz u nas zjeść pieczywo, nabiał, dżem, wędliny, płatki z mlekiem, czy też domowe sałatki i dania na ciepło: jajecznicę, naleśniki, parówki oraz racuchy z jabłkiem. Również fani marynaty znajdą coś dla siebie. Podajemy paprykę oraz ogórki konserwowe i kiszone. Dodatkowo śniadanie urozmaicają warzywa z ogródka znajdującego się przy domku.

Oferta noclegów w Tyliczu

W ofercie naszego obiektu znajdują się dla Państwa: noclegi w pokojach o podwyższonym standardzie oraz smaczne, domowe wyżywienie z ciastem własnego wypieku lub deserem z sezonowymi owocami.

Nasz pensjonat przeznaczony jest szczególnie dla rodzin z dziećmi.  Z myślą o nich w naszej ofercie:

 • pokoje z łazienkami 3 i 4 - osobowe oraz  typu studio 4, 5 i 6 - osobowe,

 • TV, czajnik z filiżankami, lodówka hotelowa, ręczniki, mydło, suszarka do włosów,
 • sieć światłowodowa wi-fi w obu budynkach,
 • śniadania w formie bufetu, poza stałymi produktami tj. pieczywo, nabiał, wędliny, drzem, płatki z mlekiem, urozmaicone domowymi sałatkami, marynatami i daniem na ciepło: jajecznica, kiełbaski, parówki, racuchy z jabłkiem...
 • obiadokolacje serwowane: zupa, drugie danie, kompot i domowe wypieki lub deser z owocami sezonowymi,
 • salka rekreacyjna  z TV i miejscem do wspólnych spotkań, kącikiem zabaw, piłkarzykami oraz mini strefą fitness,
 • duży ogród, na terenie którego znajdują się: meble ogrodowe oraz duża huśtawka rodzinna,
 • certyfikowany plac zabaw, a zimą miejsce do zabaw na śniegu i górkę do zjeżdżania na sankach i jabłuszkach,
 • trampolina
 • altana z grillem,
 • parking monitorowany.

Agroturystyka w Tyliczu to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi

W okresie  wiosenno - letnim nasi najmłodsi Goście mogą bawić się na certyfikowanym placu zabaw dla dzieci firmy SIMBA, a w nim: huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie, piaskownica, słonik z tunelem oraz jedyna w Tyliczu -  tyrolka (zjazd na linie).

Podczas AGROPROMOCJI, 27 już wystawy organizowanej w Nawojowej przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, 9.09.2017 nasz agropensjonat zajął II miejsce w konkursie "Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w roku 2017". Dziękujemy organizatorom i cieszymy się z wyróżnienia Willi Hamernik w Tyliczu i uznania dla naszej działalności!

Jesteśmy członkiem Krynickiej Organizacji Turystycznej, co potwierdza jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki przynależności ośrodka do stowarzyszenia mają Państwo możliwość otrzymania i skorzystania z  bezpłatnych materiałów informacyjnych dotyczących Tylicza i okolic.

W sezonie zimowym posiadamy atrakcyjne rabaty na wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, lekcje indywidualne i przedszkole narciarskie. 

Co ciekawego znajduje się w miejscowości Tylicz? Jest to niewielka wieś, aczkolwiek bardzo urokliwa i spokojna. Znajduje się tutaj wiele zabytków godnych odwiedzenia, np. Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Cerkiew św. Kosmy i Damiana, czy Pomnik Kazimierza Pułaskiego. Serdecznie zachęcamy do spacerów, wędrówek i obcowania z przyrodą.

Zasmakuj regionalnych specjałów w agroturystyce
w Tyliczu


Tylicz to miejsce z historią. Już w latach 70. i 80. gościli tu liczni turyści, harcerze i miłośnicy Beskidu Sądeckiego. Jako jedyna z nielicznych w miejscowości Tylicz funkcjonowała wtedy stołówka, która słynęła z przepysznych domowych posiłków i dań obiadowych, przygotowywanych zgodnie z recepturami kuchni staropolskiej. Oczywiście, nadal możecie spróbować serwowanych przez nas pyszności. Dla gości naszej willi przygotowujemy śniadania w formie bufetu i obiadokolacje, bazując na regionalnych produktach, własnych upraw, swojskich jajach, mleku i nabiale od Pani Grażyny z pobliskiej Muszynki, a do dań mącznych t.j. pierogi, naleśniki oraz pieczenia ciast, chleba i drożdżówek, wykorzystujemy świeżą mąkę prosto z Młyna w Starym Sączu. 

Także mięso i wyroby wędliniarskie pozyskujemy od lokalnych, małych przetwórców, aby były wolne od zbędnych konserwantów. W sezonie owocowo-warzywnym robimy kompoty, kisimy ogórki i kapustę, buraki, przyrządzamy własne marynaty oraz smalec domowy na szwedzki stół. Dzięki temu naszym gościom w agroturystyce w Tyliczu serwujemy jakościowy, wolny od konserwantów pyszny produkt. To, co przygotujemy na deser zależy od sezonu - ciasta i inne słodkości podajemy zawsze z owocami, w które aktualnie obrodziła natura. Na śniadanie w obiekcie możesz u nas zjeść pieczywo, nabiał, dżem, wędliny, płatki z mlekiem, czy też domowe sałatki i dania na ciepło: jajecznicę, naleśniki, parówki oraz racuchy z jabłkiem. Również fani marynaty znajdą coś dla siebie. Podajemy paprykę oraz ogórki konserwowe i kiszone. Dodatkowo śniadanie urozmaicają warzywa z ogródka znajdującego się przy domku.