Nocleg w Tyliczu | Tylicz agroturystyka


Regulamin rezerwacji

1. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Rezerwacji wstępnej należy dokonać telefonicznie lub mailowo, w wiadomości email prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego. 
2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 40 % od wyliczonej kwoty. Wpłaty prosimy dokonać w ciągu 2 dni. Brak potwierdzenia wpłaty w w/w terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji. Jeżeli wpłaty dokonuje sie w piątek lub kolejne dni weekendu, prosimy o przesłanie drogą mailową potwierdzenia polecenia przelewu. 
3. W tytule przelewu prosimy o umieszczenie następujących informacji: termin pobytu, imię i nazwisko, jeżeli rachunek bankowy figuruje na nazwisko inne niż podane w rezerwacji.   
4. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w zarezerwowanym przez Państwa terminie lub wyjazdu wcześniej z przyczyn od nas niezależnych, zadatek nie podlega zwrotowi zgodnie z Art. 394 Kodeksu Cywilnego, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie. Jeżeli zwolni się inny,dogodny termin dla Goscia w danym sezonie, zostanie o tym poinformowany.

5. Zadatek na rezerwację jest bezzwrotny w sytuacji, gdy Gość po przyjeździe na miejsce stwierdzi, że warunki lokalowe nie odpowiadają jego oczekiwaniom. Na stronie internetowej zamieszczone są zdjęcia pokoi. W przypadku wątpliwości Gość może poprosić o dodatkowe informacje na temat pokoju, w którym ma zostać zakwaterowany.
6. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza jednocześnie akceptację warunków niniejszego regulaminu oraz regulaminu obiektu.
7. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna (w wysokości 3 zł.) pobierana jest w dniu przyjazdu lub w dniu następnym . Prosimy o dotrzymanie tego terminu.


Zobacz także Regulamin Willi Hamernik.

Zasmakuj regionalnych specjałów w agroturystyce
w Tyliczu


Tylicz to miejsce z historią. Już w latach 70. i 80. gościli tu liczni turyści, harcerze i miłośnicy Beskidu Sądeckiego. Jako jedyna z nielicznych w miejscowości Tylicz funkcjonowała wtedy stołówka, która słynęła z przepysznych domowych posiłków i dań obiadowych, przygotowywanych zgodnie z recepturami kuchni staropolskiej. Oczywiście, nadal możecie spróbować serwowanych przez nas pyszności. Dla gości naszej willi przygotowujemy śniadania w formie bufetu i obiadokolacje, bazując na regionalnych produktach, własnych upraw, swojskich jajach, mleku i nabiale od Pani Grażyny z pobliskiej Muszynki, a do dań mącznych t.j. pierogi, naleśniki oraz pieczenia ciast, chleba i drożdżówek, wykorzystujemy świeżą mąkę prosto z Młyna w Starym Sączu. 

Także mięso i wyroby wędliniarskie pozyskujemy od lokalnych, małych przetwórców, aby były wolne od zbędnych konserwantów. W sezonie owocowo-warzywnym robimy kompoty, kisimy ogórki i kapustę, buraki, przyrządzamy własne marynaty oraz smalec domowy na szwedzki stół. Dzięki temu naszym gościom w agroturystyce w Tyliczu serwujemy jakościowy, wolny od konserwantów pyszny produkt. To, co przygotujemy na deser zależy od sezonu - ciasta i inne słodkości podajemy zawsze z owocami, w które aktualnie obrodziła natura. Na śniadanie w obiekcie możesz u nas zjeść pieczywo, nabiał, dżem, wędliny, płatki z mlekiem, czy też domowe sałatki i dania na ciepło: jajecznicę, naleśniki, parówki oraz racuchy z jabłkiem. Również fani marynaty znajdą coś dla siebie. Podajemy paprykę oraz ogórki konserwowe i kiszone. Dodatkowo śniadanie urozmaicają warzywa z ogródka znajdującego się przy domku.